Chráněné složky   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Nemají být složky: App_Data, App_Themes, Bin apod. chráněné?

Jen tak ze srandy jsem se kouknul na zdroják VB.NET.CZ a do složky App_Themes jsem se dostal.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Do složky App_Themes se samozřejmě dostanete,jinak by se vám ani nenačetl design stránky.Zajímalo by mě jak se chcete dostat do ostatních :))Nevím na co by vám bylo chránit složku App_themes..?

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak uvažuju a nějak jsem se myslim dostal i do app_data....Do složky App_Themes se samozřejmě dostanete,jinak by se vám ani nenačetl design stránky. dostala by se tam jen web.aplikace jako do app_data (asi)

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak uvažuju a nějak jsem se myslim dostal i do app_data

No, uvažujte jak chcete, ale tam jste se opravdu nedostal :-).

Do App_Themes přístup je. Jak už tu bylo řečeno, bylo by opravdu dobré, aby mohl prohlížeč načíst obrázky a css webu.

Je tu rozdíl kam má přístup aplikace (to se odvíjí od práv na čtení a zápis uživatele / skupiny pod kterou běží ASP.NET v IIS) a kam má přístup pomocí HTTP protokolu uživatel - to souvisí s nastavením IIS webu jako takového.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback