Stahování pomocí WebClient   otázka

VB.NET

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit, jak spustit stahování přímo v programu pomocí funkce WebClient? Program mám řešený tak, že po stisknutí tlačítka by se měl program připojit na link a stáhnout aktuální verzi. Příklad: mám tlačítko WinRar a chci, aby stáhlo z adresy http://www.rar.cz/files/wrar511cz.exe příslušný program, tedy WinRar511.exe ale nedaří se mi přijít na to, jak to udělat aby se to stáhlo a proces zobrazovalo i v progressbaru. s VB začínám a chci se to naučit. Poradil by mi někdo? Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý večer,

zkuste tohle:

http://www.dreamincode.net/forums/topic/...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak, zkusil jsem to, ale pořád mi vrací tuto chybu, co s tím mám dělat? http://ctrlv.cz/34Ut Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Hlásí ti to že tam máš na konci na řádku něco navíc, je to podtržený ... závorka :)

Jinak Throw New NotImplementedException ti vyvolá výjimku (chybu) ...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kód mám takto

Imports System.Net
Public Class Form1

    Private Sub btnStartDownload_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
        Dim client As WebClient = New WebClient
        AddHandler client.DownloadProgressChanged, AddressOf client_ProgressChanged
        AddHandler client.DownloadFileCompleted, AddressOf client_DownloadCompleted
        client.DownloadFileAsync(New Uri("http://www.techspot.com/downloads/downloadnow/4959/?evp=b310eb5ff1ecef4471889940fd10807d&file=1"), "C:\Users\%username%\Desktop")
        Button1.Text = "Stahuji..."
        btnStartDownload.Enabled = False
    End Sub


    Private Sub Button2_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button2.Click

    End Sub

    Private Sub Button3_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button3.Click

    End Sub

    Private Sub Button4_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button4.Click

    End Sub

    Private Sub Button5_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button5.Click

    End Sub

    Private Sub Button6_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button6.Click

    End Sub

    Private Sub ProgressBar1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles ProgressBar1.Click

    End Sub

    Private Sub client_DownloadCompleted(ByVal sender As Object, ByVal e As System.ComponentModel.AsyncCompletedEventArgs)
        Throw New NotImplementedException
    End Sub

    Private Sub client_ProgressChanged(ByVal sender As Object, ByVal e As DownloadProgressChangedEventArgs)
        Throw New NotImplementedException
    End Sub

    Private Function btnStartDownload() As Object
        Throw New NotImplementedException
    End Function

End Class

ale pořád mi to vrací chybu "žádná metoda, nebo operace není implentována

Edit: Tak jsem to zkoušel ještě přesně podle návodu a vrací mi tuto chybu:

Error	1	'Vaule' is not a member of 'System.Windows.Forms.ProgressBar'.	C:\Users\Mirka\AppData\Local\Temporary Projects\WindowsApplication1\Form1.vb	17	9	WindowsApplication1

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bude to nejspíš tím... že ProgressBar nemá vlastnost Vaule ale Value :)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback