Windows Phone 8.1 - obsluha raw notifikace?   otázka

Windows Phone

Zdravím,

pracuji na Windows Phone 8.1 aplikaci a konkrétně push notifikace mi tedy daly zabrat (používám Windows Azure). Sice už mi fungují, ale přesto mi není pár věcí jasných.

Používám Raw notifkace, protože ze serveru si nechvávám posílat čistě data, která bych si chtěl zpracovat sám.

Jelikož projekt, ve kterém jsou implementace rozhraní IBackgroundTask musí být Windows Runtime Component, netuším, jak do takovéto třídy (jedné z implementací IBackgroundTask) předat nějaký svůj objekt, který by následně obsluhoval data přijatá ze serveru.

Zkoušel jsem to tedy obsloužit na událost Complete objektu BackgroundTaskRegistration, ale tato obsluha se neprovede ve chvíli, kdy je aplikace na pozadí. Jak jsem pochopil, v tomto případě se vykoná pouze metoda "Run", je to tak?

Jak tedy řešit např. to, že mám aplikaci zrovna aktivní a místo zobrazení notifikace chci refreshnout seznam?

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback