AJAX   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím. Chtěl jsem na webu použít AJAX. Stáhnul jsem si jakési dllko, a nevím jak jej použít. Představoval jsem si pod tím nějakou řadu komponent, které se po instalaci oběví někde v toolboxu. Jak se tedy tato knihovna používá? Děkuji za odpovědi

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na webu lze použít AJAX i bez stahování jakýchkoliv dll.

Spíše jste si stáhl už někým vytvořenou AJAX komponentu,která potřebuje dll knihovnu.Ta by se měla umístit do adr. Bin a pak záleží co za komponentu to je a co má dělat,resp.jak ji používat,ale to musíte vědět sám.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

http://www.asp.net/ajax/AjaxControlToolk...

V toolboxu prave tlacitko, choose items a vyberes v browse tu knihovnu.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky moc, mám to.

Ještě ozázečku, týkající se použití. Použít nebo nepoužít AJAX? Šlo by pouze o spestření designu, a zdá se mi, že je tam až příliž JavaScriptu ( i když samozdřejmě vím, že js k AJAXu patří )

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Záleží na co chcete AJAX použít,ale obecně na něm není nic špatného.Mimochodem javascript používají i asp.net komponenty a nejen AJAX.Já používám AJAX na některé komponenty a progress bar.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback