pomoc   otázka

Offtopic

newím koho jiného bych se zeptal tady mi snad někdo pomůže mam nainstalovaný program 7zip na odzipovani atd.. na C:/ jsem měl 1.33 GB a na D:/ 1.05 pak jsem dostal složku .rar tak jsem ji pomocí toho 7zipu otevrel a to co jsem potreboval jsem si umistil jinam na D:/ us to bylo na 78% kopírování a najednou se mi vyptul PC (duvod zasuvka) a pote co jsem počítač zapnul měl jsem na C:/ 228 MB a to co jsem zkopíroval nebylo zkopírováno a nejspíš to uvýzlo někde na C:/ ale numužu to nalézt..

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Přerušením zápisu došlo k chybám na disku. Náprava závisí na tom, jaký operační systém používáte - máte-li Windows, zkuste:

- pozavírejte všechna okna, ukončete programy

- otevřete Tento počítač

-- klepněte pr. tl. myši na disk C

-- vyberte Vlastnosti, v nich kartu (záložku) Nástroje

-- v Nástrojích klepněte na tlačítko Zkontrolovat a zatrhněte Automaticky opravovat chyby

-- klepněte na Spustit - postupujte podle sdělení, které se objeví - možná budete muset restartovat a kontrola a opravy na disku se provedou po novém spouštění Windows

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

skusil jsem nepomohlo a v temp. složkách jsem takenic nenašel:'(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možnátopomůže, skuste zapnout nástroj Obnovení Systému (start>...>Příslušenství>Obnova Systému).

Určitě tam nějaký bod bude.(např. po nainstal. 7zip, dokumenty zůstanou)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback