Chatovací programy   zodpovězená otázka

Offtopic

Sestavil jsem dva komunikační programy. Doufám že se vám někdy budou hodit.

---I write and I write

je program pro komunikaci přes TPC/IP. Ten jsem sestavil díky seriálu o kreslící tabuli od pana Tomáše Jechy. Jen jsem do něho nedával vůbec metodu " ProvedPrikaz " :-) ( všechno je ve CtiData )

---SerialPort Messanger

je program pro komunikaci přes COM porty. Pohybuji že ho někdo bude používat jako messanger, ale jako posílač dat do něčeho, je funkční také. Jenom dát pryč to zobrazení názvu PC! :-)

Doufám tedy, že to budete používat :-) PC22

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 3 odpovědětodpovědět

K informační a užitné hodnotě tvých příspěvků se vyjádřil už T. Herceg. Měl bys zvážit svoje další působení na tomhle webu, protože se skládá jenom ze psaní hovadin!

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět

Já jsem zapoměl na odkaz:

http://psom.aspone.cz/Komunikace.zip

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč taková krutost ? Jasně jeho přispěvky nejsou vždy s informační hodnotou a tak s tím souhlasím.Na druhou stranu je docela mladý a příjde mi ,že tímto jednáním může být odrazen a na programování se vykašlat.To by mi přišla docela škoda.Uči se od nízkého věku a je evidentní,že o programování má zájem.Proto si myslím , že by v budoucnu mohl být dobrý a ledacos by předvedl.Jde jen o to aby nebyl odrazen.Každý si může sahnout do duše a říct si jaký byl jeo start s programováním.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Díky, na programování bych se asi nevykašlal. :-)

Ale ty prográmky se na druhou stranu někomu můžou hodit ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak to je jedině dobře.Nevím jestli hodit ,ale tím ,že na sobě začnete makat,v budoucnu něco super naprogramujete.Hlavně bych si vybral prostě jednu technologii (co jsem si všiml měl jste úlet na ASP.NET , teď WPF) Naučte se pořádňě vb.net (Winform aplikace).Pak ASP.NET nebude problém.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

VB.NET docela umím ( v kategorii 9 let... ), ASP.NET mi taky jde. Pokud jde o WPF tak to beru jen jako takový " GRAFICKÝ JAZYK ", na XAMLu se mi líbí to, že je to jazyk značkovací. Než jsem začal z VB.NET (ASP.NET) tak jsem trochu uměl HTML takže jsem na značkovky ( moje označení pro značkovací jazyky ) docela zvyklý... :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Prog. jazyk není na kategorie.Tvrdit že ho umíte je blbost.Učím se ňejakou tu dobu a tvrdit že ho umim nemůžu.Umím možná základy,ale pochybuji že víc.Fakt bych se zaměřil na jeden jazyk a makal.Na programování ve vb.net je dobrá kniha Visual Basic 2005 Krok za krokem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

NjN tím myslím že na 9 let umím základy jako tak docela!! docela dobře. Už i to že nějak zvládám HTML, VB.NET, ASP.NET a pár věCí z WPF (tak asi kolem 10ti) je docela good ne snad?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Asi toto téma uzavřem.Nehodlám tu zaplácat fórum.Pokud chcete popovídat na toto téma tak tady je mé icq číslo: 353370520 Osobně doufám , že ho tu mohu zveřejnit.Nerad bych nějaký spam.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nedávno tu padla otázka ( jméno " RS 232 " ) o COMech takže k tomu může posloužit SPM.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback