Validace vstupů v .NET   otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

narazil jsem na problém a potřeboval bych poradit. Mám stránku, kde mám prvek formview pro zadání nové položky do databáze a potřeboval bych zkontrolovat všechny pole, zda mají odpovídající typ. Toto jsem vždy řešil pomocí customvalidátoru a události servervalidate. Vždy mi toto fungovalo, protože jsem měl design i zdrojový kód v jednom souboru a mohl jsem komponentě customvalidator přidat událost (viděl jsem serverové komponenty). Nyní jsem začal dělat nový projekt, kde mám soubory rozdělené a nevidím na serverové komponenty. customvalidátor mám přiřazen na konkrétní pole ve formview, ale novou událost mohu přiřadit právě jenom formview. pokud jsem customvalidátor vložil mimo prvek formview, mohu přidat událost servervalidate, ale zase nevím jak zadat vlastnost servertovalidate. Pokud někdo víte, budu rád za každou radu. Děkuji,

Lukáš

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud používá kód v separátním souboru,tak je chování stejné.Jen musíte mít soubor s kódem přiřazen ke stránce.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback