nefunkční WebSites   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Ahoj,

vracím se zpět k problému s loclahostem. jelikož jsem zjistil, že to není serverem, ale něćím jiným, tak jsme udělal nové téma.

Když v express verzi vytvořím projekt spustím CtrlF5, tak mi naběhne prázdná stránka, tak jak má (nedělal jsem žádné úpravy) pokud to samé udělám s WebSites (Shift+Alt+N), tak mi IE ohlásí neexistující stránku...

Jestli tušíte někdo co s tím, budu rád za každý tip.

Ještě pozvánka... kdysi mi to jelo...(ale to už nedám dohromady co s tím... reinstalace nepomohla...)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak tomu moc nerozumím.Mě to funguje normálně a nejen na jednom PC.Zkoušel jsem i vy jinou stanici?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nezkoušel, ale dřív mi to tady fungovalo, jde o to kde co nastavot... díval jsem se na full path a virtualpath v solution exploreru, ale vypadajíkorektně. nikde jsem do systému moc nezasahoval. takže netuším kde může být zrada....proto hledám tipy tady.. Dušan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Lidi jeste mne napadlo, ze by to mozna vyresil soubor *.vssettings z adresáře Dokumenty/Visual studio/*

tam mozná bude chyba, pokud se najde někdo, kdo mi je pošle, tak budu jedině rád... Díky moc Dušan

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Reinstall systemu :(

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback