Import textového souboru do ms Access   otázka

VB.NET

Přátelé vím že už se zde toto téma probíralo, ale nějak mi to nepomohlo, problém je v tom že potřebuji dostat do tabulky ms access cca 50000 řádků z textového souboru a nebo přímo z připojené tabulky do db, ale pře tím se musí data rozpársovat, každá položka trochu jinak - každá má v sobě různé oddělovaše,

mám to udělané dotazem přímo v accessu a dotaz volám makrem, to proběhne ok, ale problém nastává po přenosu na pc kde je pouze runtime accessu, tam to při volání hlásí vyjímku, tak to řeším zápisem do csv a poté jsem to chtěl dotazem dostat do tabulky ale zrazuje mne kodování, přitom při čtení textového přes funkci split a inzertu do db to problém nedělá ale trvá to neúměrně dlouho

ukázka txt souboru

Praha - Nové Město|Ke Karlovu 3/2027|Pk Plocha komunikací - chodby, haly, schodiště, výtah.šachty, ...|Pk Plocha komunikací|1|MFF_MIS|1 1.NP|M 094 Schodiště|4515||

Praha - Nové Město|Ke Karlovu 3/2027|Pk Plocha komunikací - chodby, haly, schodiště, výtah.šachty, ...|Pk Plocha komunikací|25|MFF_MIS|3 3.NP|M 294 Schodiště|4515||

Praha - Nové Město|Ke Karlovu 3/2027|Pk Plocha komunikací - chodby, haly, schodiště, výtah.šachty, ...|Pk Plocha komunikací|26|MFF_MIS|2 2.NP|M 194 Schodiště|4515||

Praha - Nové Město|Ke Karlovu 3/2027|Pk Plocha komunikací - chodby, haly, schodiště, výtah.šachty, ...|Pk Plocha komunikací|27|MFF_MIS|01 1.PP|M -194 Schodiště|4515||

Praha - Nové Město|Ke Karlovu 3/2027|Pk Plocha komunikací - chodby, haly, schodiště, výtah.šachty, ...|Pk Plocha komunikací|21|MFF_MIS|02 2.PP|M -297 Chodba|4515||

zkousel jsem to i "uzavorkovat" a oddělit čárkou ale ani to nepomohlo, - to jsem našel tady v diskuzích, zrazuje mne kodování jak už jsem psal,

máte prosím nějakou radu

děkuji předem

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback