Správce verzí pro VS   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms, Visual Studio, Offtopic

Ahoj.

Zajímalo by mě, zda ve VS existuje nějaký správce verzí, případně jestli máte s nějakým dobré zkušenosti.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je jich celá řada.Team Foundation Server (velmi drahý, vyplatí se až ve větších týmech, velmi pokročilé funkce - pro smrtelníka nevyužitelné)Sourcegear Vault (velmi kvalitní, použím již přes rok a jsem až na pár much, které jsou ale všude, plně spokojen)Team Coherence (technologicky starší, ale pořád vyhovující systém)SVN (zkratka pro SubVersion, já osobně ho nemám rád, ale je zdarma a obecně velmi rozšířený)Visual SourceSafe (stejně jako TFS od Microsoftu, starší a nyní už nedoporučovaný)

To jsem jen ty, které jsem měl s VS možnost aktivně používat. Nejlepší intergraci má podle mě Team Foundation Server a Sourcegear Vault.

Nenapsal jste ale na co to chcete přesně používat, podle požadavků je možné se rozhodnout.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Je to na projekt webového rozhraní pro přístup k datům z DB. Celkem pro 3-4 programatory a jde nám o možnost efektivně sdílet zdrojové soubory. V našem předchozím projektu (PHP) jsme pravě používali SVN a byli jsme spokojeni. Jen jsem chtěl vědět, zda není nějaká jiná možnost přímo pod VS. Jinak díky za typy, asi zkusíme, co nabízí Sourcegear Vault.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrá integrace VS a SVN je http://ankhsvn.open.collab.net

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zapoměl jste na starší Microsoft Visual SourceSafe 2005 (předchůdce Team Foundation Server), který je taky celkem dobrý a hlavně nepotřebuje k instalaci serverový systém (lze ho tedy instalovat i pro "domácí" použití na stejný počítač).

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mám ho tam jako poslední. To ano, na domácí použití není rozhodně špatný.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback