Kontrola hlasitosti audia   zodpovězená otázka

VB.NET

Existuje nějaká možnost prostředky VB.net zjistit absolutní hlasitost výstupního audia při přehrávání videosouborů (prostřednictvím directx.audiovideoplayback). Běžně se dá při přehrávání nastavit tato hlasitost jako parametr, ovšem v tomto případě se jedná pouze o procentuální útlum "z plné hlasitosti nahrávky". Potřeboval bych něco jiného. Pokud přehrávám několik videosouborů v dávce za sebou, často se stává, že každý má audiostopu rozdílné úrovně. Potřeboval bych proto nějak programově zjistit úroveň právě přehrávaného zvuku a poté upravit hlasitost tak, aby byla tato úroveň alespoň přibližně normalizována (něco jako je kontrola úrovně signálu při nahrávání).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Keď sa vrátim na Slovensko, pohľadám. Zdá sa mi, že niečo mám doma v PC.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To by bylo perfektní. Dík předem (i za snahu).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím.

Nezabudol som, ale stále som v zahraničí. Budúci týždeň sa vrátim a ako som spomínal, pozriem, či nemám zdroják doma.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji, jsem Vám zavázán za Vaši ochotu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý deň prajem.

Snažil som sa vo svojom PC nájsť kód, ktorý som Vám sľúbil, ale bohužiaľ sa mi asi niekde (to znamená že ja som ho niekde :-)) stratil. Ospravedlňujem sa za to, že som Vám nemohol pomôcť. Ak sa mi podarí náhodou natrafiť na tento kód, určite Vám ho pošlem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mnohokrát Vám děkuji za Vaši ochotu a hluboce si jí vážím.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý deň. Za ten svet nemôžem nájsť kód pre VB. Podarilo sa mi však nájsť kód pre C++ a je tam aj knižnica, ktorá by mala dokázať analyzovať úroveň audiosignálu. Snáď Vám to pomôže.

http://www.maazl.de/project/mp3/mp3gain....

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Mnohokrát Vám děkuji za odkaz - zkusím se tím nějak probrat.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback