VS Express for web + PTVS   otázka

Visual Studio

Dobrý den,

rád bych dostal do "VS Express for web 2015" rozšíření "Python tools for VS".

Zdá se, že by PTVS mělo být kromě community edice dostupné i pro express edici VS:

https://github.com/Microsoft/PTVS/wiki/P....

Jak Python (3.5), tak PTVS (2015) mám nainstalované.

Přes Extensions and update mi to PTVS nevyhledá. Ke custom install se v express edici nemůžu dostat, atd.. Podařilo se někomu nainstalovat PTVS do express edice? Případně jak? Na webu jsem žádnou kloudnou radu nenašel.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevidím jediný důvod používat "express" edici, když je tu "Community", která je taky zdarma a je skoro stejná, jako "Professional"

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Díky za reakci a rozumím. Jde samozřejmě o licenci. Pár menších programů do práce snad přesvědčí vedení ke koupi profesionální edice. Express edice se nabízí a python potažmo PTVS je free open source, tak proč toho nevyužít?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že těch pár prográmků vedení ke koupi nepřesvědčí, protože proč by za něco měli platit, když se to dá udělat i v "zadarmové licenci". Právě proto doporučuji používat VS Community, které je v podstatě na úrovni VS Professional". Abych pravdu řekl, ještě jsem zatím nenarazil na nic, co by Community neumělo a Profi ano...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Z licenčních důvodů community edici použít nemůžu, bohužel. Pokud se vedení nenechá přesvědčit, tak nashledanou - je samozřejmě v mém zájmu mít profi edici. Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

jaké ty licenční důvody jsou?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Není to open source, není pro jednotlivce (ani menší tým).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Naopak, je hlavně pro jednotlivce a menší týmy

INSTALLATION AND USE RIGHTS.

Individual license.

If you are an individual working on your own applications to sell or for any other purpose, you may use the software to develop and test those applications.

Organization licenses.

If you are an organization, your users may use the software as follows:

Any number of your users may use the software to develop and test your applications released under Open Source Initiative (OSI)-approved open source software licenses....

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Napsal jsem to trochu nesrozumitelně. Projekt na který se chystám není open source a nesplňuje licenci pro community edici. Řekněme, že se chce využít licenční rozdíl mezi community edicí a express edicí. Jde o komerční použití, které je za hranicí community edice. Ze začátku hold oželím některé funkce. Zrovna Express edice + open source jako je PTVS, mi do určité míry zapadají.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback