Visual studio-Winform-Local report-DrillDown-vb.net   otázka

VB.NET, Visual Studio, WinForms, Databáze

Zdravím ve spolek,

potřeboval bych pomoci s rozchozením drill down reportu.

Drill down mi funguje ,když tam nemám data pouze text na zkoušku, ale jakmile tam hodím nějaký data(propojení na databázi), tak mi to napíše chybu:

"A data source instance has not been supplied for the data source 'DataSetReportReasonDate'.

Aktuální popis:

Píši to ve Visual studiu-Winform-vb.net-locální report-databáze(access ".mdb").

Report:

Mám dva reporty. Kde v prvním mám graf s daty a v něm nastavený Action-Go to report: Vyplněný potřebný údaje a odkaz na druhý report. Jakmile v druhým reportu není nastaven žádný dataset, tak se mi spustí a i přenesou parametry, ale jakmile tam hodím dataset, tak to nahodí hlášku viz. nahoře.

Datasety mam stejně pojmenovaný v reportu 1 tak i 2.

Pokus:

Zkoušel jsem i použít kód:

    Public Sub DrillthroughEventHandler(ByVal sender As Object, ByVal e As DrillthroughEventArgs) Handles ReportViewer1.Drillthrough

        Me.Reason_reportDateTableAdapter.FillAll(Me.ReportSCRAP_CONDDataSet.Reason_reportDate, "1.1.2015", "1.1.2017")
        ReportViewer1.ProcessingMode = ProcessingMode.Local
        Dim Localreport = ReportViewer1.LocalReport

        Localreport.DataSources.Add(New ReportDataSource("DataSetReporReasonDate", Me.Reason_reportDateBindingSource))

    End Sub
nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback