Jak zachytit HTTP GET ve WebFormech?   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

Vytvořil jsem ve VS2015 ve WebForms projekt, přidal WebForm1.aspx, nakonfiguroval IIS, spustil ve VS, vše OK. Při zavolání WebForm1.aspx z jiného prohlížeče se vygeneruje událost Page_Load. Mám ale zařízení které odesílá HTTP GET. GET ale událost Page_Load nevyvolá. Ve VS vidím v Events že volání dorazilo, ale nevím jak zachytit pro další zpracování. Poradí někdo?

Předem moc díky.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Dobrý večer,

jsem si jistý, že Page_Load se při normálním volání stránky spustí vždycky. Je jedno jestli požadavek přijde pomocí POST či GET. Resp. stránka se vždycky zpracuje stejným způsobem nezávisle na typu volání.

Z čeho usuzujete, že požadavek pomocí GET nespustí událost Page_Load ?

Existují samozřejmě i vyjímky, při kterých se volá konkrétní funkce.

Např. http://www.aspsnippets.com/Articles/Call...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dobrý den,

Na Page_Load jsem měl Breakpoint. Událost se objevila jenom v okně Events. Nevěděl jsem jestli vlastně HTTP GET od zařízení vůbec událost Page_Load principiélně generuje. Ve WebForms jsem nikdy nedělal. Google, testy, IIS tam a zpátky....a totální bezradnost. Dva dny v háji, projekt stojí, ale před chvílí vyřešeno. Celý problém byl v tom, že jsem v konfiguraci zařízení zadal volat "WebForm1.aspx" namísto čistého názvu "WebForm1". Moje chyba, odhaleno až tím že jsem si napsal apku v .NEtu jako emulaci zařízení a testoval... Každopádně díky za reakci. Všechno zlé prý k něčemu dobré. :-) Teď ještě Googlím a řeším jak převzatý vstup dostat do druhého aspx formu, jak přidat přihlašováno a zbytek kódu už snad pořeším v pohodě jako v normální .NETí appce. Ještě jednou díky za snahu.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback