Word 2007 - zobrazení obrázku   otázka

Offtopic, Office

Dobrý den,

protože nejsem programátor, ale pouze obyčejný uživatel, potřebuji pomoct. Nemám se ptát emailem, tak píšu sem. Mám následující problém:

Mám na SharePointu 2007 založenou knihovnu dokumentů na šabloně Word 2007. V této knihovně jsem definoval metadata (vlastnosti uložené na serveru)dokumentu, která chci pomocí funkce Vložit -> Rychlé části -> Vlastnosti dokumentu vložit na definované místo v dokumentu. Jednu z vlastností jsem definoval jako URL obrázku, příklad "http://intranet/Tym1/Obrazky/Obrazek1.JPG". Takže toto metadato mohu zobrazit pomocí této funkce v dokumentu, to je zatím v pořádku. Ale! Zobrazí se mi jako text. Chtěl bych, aby se mi místo textu zobrazil ten obrázek jako obrázek, nejlépe, kdybych mohl ještě definovat rozměry. Pokud by měl být s definicí rozměrů problém, nevadí, tak bych si uložil obrázek v cílovém stavu.

Je tady někdo, kdo by mi s tímto problémem pomohl?

Podle informací od šéfa by bylo možno i zaplatit za řešení.

Díky za pomoc.

Karel Hrubeš

email:

karel.hrubes(at)schwancosmetics.cz

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback