visual studio na disku D - nelze nainstalovat XNA game studio   zodpovězená otázka

XNA, Visual Studio, Offtopic

Dobrý den,

mám takový menší problém naistaloval jsem visual studio na disk D: , to je ok. Ale potom jsem chtěl nainstalovat XNA game studio , ale po instalaci Game studia se ve visual studiu nezobrazuje. Trochu jsem zkoumal a zjistil jsem že se XNA naistalovalo na disk C: , nevím jsetli to je chyba ,ale nic jiného mě nenapadlo. Bouhužel však stejně nevím jak problém vyřešit za případné rady vám předem děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Co je to za verzi Visual Studia, co je to za verzi XNA Game Studia a jestli byly předtím instalovány nějaké jiné verze by chtělo napsat.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Visual studio 2008 verze 9 a xna game studio 3.1

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to plnohodnotné Visual Studio nebo Express verze některého z jazyků?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Je to plnohodnotne visual studio profesional

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Předpokládám že máte nainstalovaný C#, do Visual Basicu se bohužel XNA Game Studio neintegruje.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

ano C# tam samozřemě mam

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Problém vyřešen nainstaloval jse si visual C# express a do něj xna game studio 3.0, nevím z jakého důvodu nešla nainstalovat verze 3.1 ale to už mě moc nezajímá hlavně že jsem to vyřešil už jsem z toho byl na prášky....

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback