Zmizení komponent z Toolboxu   zodpovězená otázka

Visual Studio

Zdravím, mám velkou prosbu o pomoc.

Při práci se mi stala podivnost a to, že mi bez zřejmého důvodu z Toolboxu zmizela celá sekce, ve které byly moje vizualní komponenty (UserControls). Ráno jsem bez problémů otevřel projekt a pracoval. Před chvíli jsem chtěl použít jednu z mých komponent ale v toolboxu jsem ji nenašel. Zkusil jsem tedy restartovat Visual Studio (a pak i celý počítač), ale při pokusu o otevření projektu na mě visual studio vyhodí seznam chyb na startovací obrazovce, protože moje komponenty nemůže nalézt.

Když otevřu zálohu ze včerejška je to ok, ale dneska jsem přeci jenom odvedl dost práce o kterou bych nerad přišel. Neřešil jste někdo něco podobného?

Mám Visual Studio 2008 Professional Edition

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Po chvíli experimentování vyřešeno. V projektu jsem zálohou přepsal soubor:

jmeno_projektu\jmenoProjektu\obj Přepsal jsem Debug, Release i texťák. Problém se vyřešil, doufám že to vydrží...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak tohle se mi přesně stalo v jednom větším projektu (WinCE), bohužel jsem na to nepřišel. Vytvořil nový projekt a přidal do něj zroj. soubory, překompiloval a chodilo to. Problém je že projekt byl poměrně rozsáhlý a tak to zabralo nějakou dobu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback