Konverze projektu .Net 2 -> .Net 3.5   zodpovězená otázka

.NET

Zdravím, mám win form projekt psaný v .Net 2 a chtěl bych ho převést na .Net 3.5 (konečně se u nás ve firmě upgradovalo...)

Nastavení jsem změnil následovně:

V propertiers projektu jsem na kartě Compile kliknul na tlačítko Advanced Compile option a následně jsem v dialogu nastavil target framework (all configurations) na .NET Framework 3.5 potud je vše ok, jen mě udivilo, že když jsem se v properties projektu přepnul na kartu References tak tam jsou pouze nareferencované knihovny .Netu 2 (od 3.5 tam není žádná, narozdíl od situace, kdy založím nový projket přímo pro .Net 3.5) Znamená to tedy že musím knihovny .Netu nareferencovat ručně? A nebo se konverze na vyšší verzi .Netu dělá nějak jinak?

Používám Visual Studio 2010 Profesional

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ano, musíte je referencovat.

Jsou to vlastně jen nové knihovny a nevím o žádném nástroji, který proleze GAC a vyhledá verze knihoven, které máte v projektu starší. To by bylo spíš na škodu.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Díky za odpověď

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback