|
Dobrý den všem. Zajímalo by mě, jestli při online nákupech řešíte kromě samotného produktu také úroveň zákaznického servisu. Já osobně si stále více všímám toho, jak obchod komunikuje, jak reaguje na dotazy a zda se snaží zákazníkovi skutečně pomoci. Často mám pocit, že právě tyto věci rozhodují o tom, jestli se do obchodu vrátím. Pokud jste v poslední době měli zkušenost s e-shopem, který vás v tomto směru příjemně překvapil, rád si přečtu vaše dojmy.
|