Odeslání e-mailu   otázka

VB.NET, .NET

Dobrý den, o VB se zajímám krátce a teď mám dotaz týkající se odesílání e-mailů přímo z mojí aplikace, je to vůbec možné? Používám VB 2010 express. Předem děkuji za jakoukoliv informaci.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Je to možné a používá se k tomu System.Net.Mail.SmtpClient.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Jo super. A nějakej článek jak to použít, nebo třeba že bys mi to napsal ty? Koukal sem na googlu, ale tam sem nic nesehnal, no respektive sehnal, ale bylo to na mě moc anglicky.

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Koukněte se laskavě do dokumentace na MSDN (nebo nápovědy k Visual Studiu), tam je vše srozumitelně popsáno včetně příkladů. Pokud neumíte anglicky do takové míry abyste tomu porozuměl, neprogramujte, protože bez toho se nelze obejít.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Máte pravdu Ondřeji že pokud je na tom s angličtinou bídně tak by se do programování moc pouštět neměl, ale to co jste mu popsal není zrovna lidský přístup :).

Tady je video z youtube.com s přesným návodem jak udělat program ve vb.net na odesílání emailu. Snad Vám to pomůže:

http://www.youtube.com/watch?v=2oH6LVLuN...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback