System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request ---> Access to the path 'WServer1\Users\New\' is denied.   zodpovězená otázka

ASP.NET/IIS, Office

Dobrý večer ,mám celkom slušný web a často používam databázi na zápis údajov .. ,ale pre jeden prípad potrebujem na serveri vytvoriť novú zložku a do nej vytvoriť .txt súbor.

Ide o funkciu ,ktorú volám z Windows Forms Application cez WebService ,ale WebService vracá výnimku s textom : System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request ---> Access to the path 'WServer1\Users\New\' is denied.

Cez FTP Client FileZilla som sa snažil zmeniť atribúti zložky na otvorené ,ale vždy sa zmenia na prísne a už ma nenapadá nič dalšie. V googli som tiež našiel tento problém ,ale nikde nebolo riešenie.

Dakujem za odpovede.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Viete mi prosím niekto pomôcť ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud máte server ve vaší správě,tak nastavte práva pro zápis na dané místo na disku.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Mám server od aspone.cz . Ak sa pripojím na server ,ktorý tam mám zadarmo vytvorený na skúšky ,tak cez FTP som sa snažil nastaviť práva pre zápis na dané miesto ,ale vždy sa to zmení naspäť (príkaz odoprie).

Viete mi niekto poradiť či sa to dá vyriešiť alebo mám dať zápis dát do SQL Databázy ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Buďto se domluvte s providerem(aspone) jestli povolí zápis do určité složky(myslím,že do složky ve web app by právo mohli nechat) anebo jak jste již zmiňoval použít zápis do DB

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ok ,dakujem za pomoc

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback