crystal reports multicolumn keeping together   otázka

VB.NET, WinForms, Databáze

Dobrý den,

rád bych se dotázal přítomných mistrů zda neznají řešení na následující:

V Crystal Reports je možné sestavy formátovat po několika sloupcích (např. ve sledu vykreslování dolů a potom doprava). Existuje také možnost udržet definované skupiny pohromadě, takže např. nevejde-li se kompletně celá skupina dat na konec stránky a hrozí že by byla rozdělena a část by zůstala na jedné stránce a zbytek na druhé, tak se celá skupina přesune na další stranu (parametr keep group together).

Toto spolehlivě funguje pro držení skupin v rámci celých stránek, ale já potřebuji navíc podržet skupiny v rámci sloupců. Děje se totiž, že se část sestavy (např. pouze jeden řádek) vypíše na konec sloupce a zbytek do dalšího. Je to značně nepřehledné a způsobuje to, že dochází k přehlédnutí osamoceného řádku.

Hledal jsem pomoc snad všude, ale nalezl pouze dotazy - řešení žádné. Už jsem dokonce ochoten přejít i na jiný systém generování tisk. sestav (VB.NET), poradí někdo kvalitní ekvivalent Crystal Reports?

Předem díky za odpověď, Venca.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback