Border kolem ASP:Hyperlink   zodpovězená otázka

VB.NET, ASP.NET WebForms, Komponenty

Zdravím, potýkám se s problémem u komponenty asp:HyperLink. Po vložení do stránky a nastavení obrázku je pořád kolem komponenty border, který se mi nějak nedaří zakázat.

Hyperlink mám vložený následovně:

HTML:

<asp:HyperLink ID="BtnNewPost" CssClass="buttonLink" runat="server" NavigateUrl="~/NewPost.aspx" ImageUrl="~/App_Themes/Default/Buttons/newPost.png"  />

CSS:

.buttonLink
{
	border-style: none;
	outline-style: none;
}

ASP .Netovou komponentu využívám proto, že s ní ještě pracuju v codeBehind (za url přidávám ještě parametr vytažený z query stringu aktuální adresy, nepřišel jsem na to jak to nastavit přímo v html pokud to vůbec jde)

VB:

    Private Sub Posts_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load

        Dim kategorie As Integer = Request.QueryString("categoryID")

        BtnNewPost.NavigateUrl = BtnNewPost.NavigateUrl & "?categoryID=" & kategorie
    End Sub

Pokud budete mít jakýkoliv nápad jak se toho rámečku zbavit budu vděčen. Co jsem našel na netu, tak se doporučuje nastavit Border="0" To zde však nefunguje, je to zřemě určené pouze pro HTML odkazy, ne pro .Netovou komponentu.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak jsem na to více méně náhodou přišel, stačila maličkost:

.buttonLink img
{
	border-style: none;
	outline-style: none;
}

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback