GPS foto aplikace   připomínka

VB.NET, Offtopic

Zdravím vás všechny,

jsem tu poprvé a velmi nadšen úrovní těchto stránek. Zakladatelům a všem, co sem přispívají svými dovednostmi moc fandím. Přecházím z Visual FoxPro na VB.Net a jenom zírám, co se v tom dá všechno udělat. Vedle databázových aplikací tvořím i programy na fotky, ve VFP to už byl opravdu dost velký problém, ale podařilo se. Tohle není moje živnost, ale koníček, proto hledám někoho, kdo by měl stejný zájem o spolupráci o přetvoření té mé aplikace do tohoto prostředí. Jde o databázový program fotografií s GPS souřadnicemi a krom metadat o celé fotografii to poskytuje přes Google mapy i pohled na místo pořízení. Je to něco na způsob Geosetteru http://www.geosetter.de/en, ale trochu v jiném duchu. Exiftool nemá chybu. Rád bych zaslal náhledy toho co mám, ale nevím jak.

Stejně tak by to byl nekomerční program. Děkuji za případné zájemce.

Kdybych otravoval s otázkami, tak mě prosím tolerujte :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 / 2 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:  
Heslo:  

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback