Program pro jednoduchý LED zobrazovací panel.   otázka

VB.NET, Hardware

Ahoj, předem dávám najevo že jsem "hardwerář" a s VB mám malé zkušenosti. Dal jsem dohromady malý LED zobrazovací panel, 80x16 bodů R+G. (202x47cm) postavený na posuvných registrech, řízený P89V51RD2. Krmení přes USB port (modul UMP1B (Asix)). Hledám nadšence, který by byl ochoten pomoci se SW řídícího programu protože sám na to nestačím. Komerční účely nejsou. Moje "hračka" je neprodejná! - Schémata, fotografie a ostatní informace zašlu e-mailem. Děkuji za přečtení. [email protected]

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokial ja viem, na programovanie procesorov sa pouziva ASM, maximalne Ccko.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Ano. Řídící CPU panelu je programováno v ASM. Já mám na mysli ovládací prg v PC. Základy VB znám, sem tam si sám něco spíchnu. Jenže jsem skončil u "port.dll" - pomocí kterého jsem se domluvil s COMportem. 115k2 by sice postačilo (vysílá se 320byte * 25snímků/sec) ale touto komunikací nemůžu zatížit CPU, protože má dost práce s multiplexem. Používám FT245BM (USB/8 bit paralel) - Já si nevím rady "jak rozpitvat" např text na jednotlivé pixely (pro pohyblivý text) Je toho mnohem víc, co nevím jak vyřešit.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback