MS SQL na webu   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms, SQL, ASP.NET/IIS

Ahoj

Jsem začátečník v ASP.NET, takže, jestli napíšu nějakou hloupost, tak na mě prosím nenadávejte :D.

U free hostingu Cabrnoch-Host jsem si zaregistroval hosting, který má podporu .NET , MS SQL,PHP a mnoho dalšího...Když jsem tam stránky vytvořené v ASP.NET nahrál,vše fungovalo bezproblémově, ale jakmile jsem chtěl spustit stránku, kde jsem tahal data z databáze, tak vyskočila chyba, ale u mě na PC vše jelo bez problémů.A ke všemu, když jsem se pokoušel najít můj soubor database.mdf už nahraný u nich,tak tam nebyl.Potom jsem se ho tam pokoušel nahrát, ale vše zkončilo neúspěchem.Proto prosím oradu.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak evidentně nejde o problém samotného .NET,ale nastavení webapp u providera,takže bych prvně kontaktoval hosting a poptal se na způsob deployování webapp na jejich server.

Každý hosting má jiný způsob deploye,jiné podmínky,atd.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Díky

Problém už je vyřešený, chyba byla nejspíše na straně hostingu...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback