checkbox a responseredirect   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím, měl bych dotaz možná jednoduchý, ale já si zatím nevím rady a nic moc jsem nikde nenašel.

Mám stránku nazvanou Filtr a na té je několik dropdownlistů ve kterých si vybírám co zrovna potřebuji. Na konci je tlačítko vytvořit etiketu a v buttonclick je napsán response.redirect, který mi naplní moje hodnoty z sql databáze do labelů a textboxů a poté si tuto tabulku vytisknu.

Tak a teď na začátek. Na stránce Filtr je také zatím jeden checkbox od kterého potřebuji, když bude checked = true, aby se na té následující stránce zobrazil jistý obrázek.

Problém je v tom, že nevím jak si ze stránky Filtr odeslat na další stránku podmínku zda se má, nebo nemá zobrazit daný obrázek. Dle checkbox.checked = false/true, který by měl udělat ImageMap.visible = true/false.

Předem díky za nápady ;)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nejjednodušší, a v daném případě snad i nejčistší je použít Request.QueryString. Při volání Response.Redirect předejte parametr takto:

Response.Redirect("MojeStranka.aspx?zobrazitObrazek=true")

a v následující stránce (MojeStranka.aspx) jeho hodnotu zjistíte pomocí QueryStringu

Request.QueryString["zobrazitObrazek"]

Výsledek si potom musíte přetypovat tak, jak potřebujete. Poznamenejme, že tímto způsobem můžete parametrů předat i více (ale snažte se jen nějak rozumně mnoho!):

MojeStranka.aspx?parametr1=hodnota1&parametr2=hodnota2&...

Pro více informací googlujte o "Request.QueryString", případně obecněji o "HTTP GET"

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Děkuji ;)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback