Login   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím

S pomocí článku od pana Hercega (Píšeme webovou aplikaci v ASP.NET krok za krokem)jsem si zkusil udělat jednoduché přihlášení, na mou stránku http://anime.cxh.cz ,abych potom mohl psát nové články, a upravovat ji.Ale jakmile zadám jméno a heslo, stránka mi škaredě odpoví nějakou chybou :D.Všiml jsem si,že stejná chyba mi nastane i když spustím stránku na počítači a nejsem připojený k databazi.

Chtěl bych tedy poradit, jak toto vyřešit přímo na webu.Můžete vyzkoušet - http://anime.cxh.cz/login.aspx?ReturnUrl....

Jméno : admin ;

Heslo : naromax.123 ;

Díky za rady

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Moc jsem to nestudoval, takže nevím jestli nebudu říkat blbosti :-)

Nemáte tu databázi tak náhodou v App_Data? Je lepší si ji vytvořit na SQL serveru toho hostitele.

Nemáte někde otevřené spojení?

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Jo , databázi mám v App_Data.Problém je, že nevím, jak tu databázi vytvořit na SQL serveru hostitele, jsem v tomto úplný začátečník.

Ale díky, zkusím se zeptat...

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

No.

Pokud jsem se dobře díval, tak onen poskytovatel poskytuje MS SQL Server (ne MySql ale MSSQL). To si musíte zjistit přístupové údaje a poté ve VWD nahraďte váš con. string něčím takovým:

server=<server>;uid=<už. jméno>;pwd=<heslo>;database=<jm. datab.>

Server zjistíte u poskytovatele už.jméno taky, heslo taky a jméno databáze taky - většinou bývá jako adresa webu, někdy jako už. jméno.

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Jenom mimochodem Hosting, který používám nabízí MySQL i MSSQL.Na ty údaje se zkusím optat a řeknu.

Díky za pomoc

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Já vím že nabízí MySQL i MSSQL. Proto upozorňuji ať používáte ten MSSQL. :-)

nahlásit spamnahlásit spam 3 / 3 odpovědětodpovědět

Jo, prosím tě, dível jsem se na tvůj web, a zjistil, že máš web na ASPONE.cz , jak jsi to tam s databází vyřežil ty ?Můžeš mi prosím popsat postup ?A jesli ti to nebude vadit, můžem si tu vykat ?Jsme oba ve stejné věkové kategorii, tak by to neměl být problém... :D

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

No já mám web na aspone ale to je takové omezené ale pro začátečníka dobré. Já jsem to tam vyřešil tak jak jsem ti psal: převedl jsem si databázi pomocí jednoho MS nástroje databázi kterou jsem měl uloženou v app_data na jejich server a pozměnil jsem ten con. string - ono ti ho to v administraci vygeneruje přesně na tu databázi.

PS: nechtěl si říct "tykat" místo "vykat"? :-D

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Ooohhh...Jo chtěl :D , vidíš, pořád v tom mám zmatek :D

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Máš email/ICQ/Skype?

Mohli by jsme spolupracovat - oba jsme začátečníci né? :-D

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Tak jo , domluvíme se na tom Skypu nebo na něčem..

Skype : Sukovanej ;

E-Mail : [email protected] ;

ICQ : 427 418 452;

Můžeš být na Skypu zítra (úterý) v 17.00 (nebo tak nějak) ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jj super.

Ondra

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback