MasterPage a lokalizácia webu   zodpovězená otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím,

potreboval by som trochu postrčiť pri zmene kultúry po stlačení buttonu.

Na MasterPage mám umiestnené dva ImageButtony, ktoré by mali (aspoň mám taký zámer) meniť jazykovú verziu stránky. Automatická zmena funguje bezproblémovo.

Buttony majú priradený nasledujúci kód:

protected void langEnglichButton_Click(object sender, ImageClickEventArgs e)
        {
            System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentUICulture = new CultureInfo("en-US");
System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentCulture = new CultureInfo("en-US");
        }

        protected void langSlovakButton_Click(object sender, ImageClickEventArgs e)
        {
            System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentUICulture = new CultureInfo("sk-SK");
            System.Threading.Thread.CurrentThread.CurrentCulture = new CultureInfo("sk-SK");
        }

Po kliknutí na button sa stránka znova načíta, ale jazyk sa nezmení.

Globalizáciu v web.config mám nastavenú na auto.

Kde by mohla byť chyba?

Dík za každý návrh.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/...

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Dík za odkaz, ale MasterPage nepodporuje metodu InitializeCulture, teda aspoň nie štandardne.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

MasterPage InitializeCulture() nema.

Zakladni lokalizaci si nastavte ve web.config. V pripade zmeny (vase tlacitko) si novou hodnotu nekam ulozte (treba cookies) a skuste pouzit global.asax. Zmenu provedte v udalosti Application_BeginRequest().

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

Ďakujem za všetky nápady, podarilo sa mi to vyriešiť podľa tohto návodu http://helios.ca/2008/08/31/cnet-localiz...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback