AJAX Editor   otázka

ASP.NET WebForms, JavaScript

Dobrý den,

mám problém s přidáváním článků pomocí ajax editoru. Po napsání zprávy a odeslání se mi místo zformátovaného textu zobrazí jen kusy html a k tomu pouze jen její část . V databázi mám buňku nastavenou na nvarchar(max). Když editor použiji jen s Label(em) tak formátování textu funguje bez problému. Tímto bych se chtěl zeptat zda-li někdo neví kde by mohla být chyba.

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Z dotazu jsem nepochopil jakým způsobem článek zobrazujete? (v jaké komponentě). Píšete o editoru z AJAX Toolkitu? Když se podíváte přímo do databáze (třeba pomocí Management Studia), tak je text správně?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Článek zobrazuji pomocí komponenty DataList, ano píši o editoru z AJAX Toolkitu. Když se podívám do databáze je v ní stejný výsledek který mám pak zobrazený na stránce v komponentě DataList, tedy pouze html nebo alespoň její část.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zajímavé. Tento HTML editor jsem shodou okolností munilý týden dával do jedné aplikace a vše funguje správně.

Můžete sem dát ukázku kódu jak HTML z editoru ukládáte?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

V tom asi bude ten problém, nemám nijak ošetřeno ukládání HTML z editoru. Jsem začátečník takže v kód bude asi blbě, tak prosím o shovívavost.

Zde je kód:

string conn = ConfigurationManager.ConnectionStrings["Můj ConnectionString"].ConnectionString;

            SqlConnection mySqlConnection = new SqlConnection(conn);

            SqlCommand mySqlCommand = new SqlCommand("INSERT INTO [Clanky]" + "([Predmet], [Autor], [Text])" + "VALUES (@Predmet, @Autor, @Text)", mySqlConnection);
            mySqlCommand.Parameters.Add("@predmet", SqlDbType.NVarChar, 100).Value = TextBox1.Text;
            mySqlCommand.Parameters.Add("@autor", SqlDbType.NVarChar).Value = TextBox2.Text;
            mySqlCommand.Parameters.Add("@text", SqlDbType.NVarChar).Value = Editor1.Content;

            mySqlConnection.Open();
            mySqlCommand.ExecuteNonQuery();
            mySqlConnection.Close();

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback