Problém s dialogem   otázka

VB6/VBA

Dobrý den, předem bych chtěl poděkovat za pěkný seriál o VB pro začátečníky. Nikde jsem podle mě nenašel lepší a žádný mě toho nenaučil tolik, jako tento.Teď dělám program na změnu realmlistů ve WoWku. Mám tam "Nastavení" kam uživatel zadává cestu k realmlistu a cestu k souboru wow.exe a to se potom zapisuje do .txt souboru. Všechno funguje, ale teď jsem chtěl udělat, aby, pokud v .txt souboru už existuje nějaká cesta k souboru, tak aby byla v těch políčkách "předvyplněná"

tady je zdroják na celej ten dialog. Předem díky za pomoc.

   Private Sub Button6_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button6.Click
        Dim dlg As New Dialog2()

        Dim nejakysoubor As New IO.StreamReader("database2.txt")

        Dim policko1 As String = CStr(nejakysoubor.ReadLine())
        Dim policko2 As String = CStr(nejakysoubor.ReadLine())


        dlg.TextBox1.Text = policko1
        dlg.TextBox2.Text = policko2
        nejakysoubor.Close()

        If dlg.ShowDialog() = DialogResult.OK Then              'zobrazit okno a počkat na zavření, pokud je OK, tak ...


            Dim cestakrealmlistu As String = dlg.TextBox1.Text
            Dim cestakwowku As String = dlg.TextBox2.Text

            My.Computer.FileSystem.DeleteFile("database2.txt")

            Dim soubor As New IO.StreamWriter("database2.txt")           'otevřít soubor
            For i As Integer = 0 To ListView1.Items.Count - 1           'projít všechny položky seznamu
                soubor.WriteLine(cestakrealmlistu)   'zapsat datum
                soubor.WriteLine(cestakwowku)   'zapsat částku

            Next
            soubor.Close()                                              'zavřít soubor
        End If
    End Sub

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

EDIT: nevšímejte si prosím těch poznámek, něco je totiž zkopírované a jen poupravené a poznámky jsem zapomněl smazat O:-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback