VarPtr do VB.NET   připomínka

VB.NET, WinAPI

    Public Function VarPtr(ByRef value As System.Object) As System.IntPtr
        Dim _IntPtr As System.IntPtr
        Dim _GCHandle As System.Runtime.InteropServices.GCHandle = System.Runtime.InteropServices.GCHandle.Alloc(value, GCHandleType.Pinned)
        _IntPtr = _GCHandle.AddrOfPinnedObject
        _GCHandle.Free()
        Return _IntPtr
    End Function

nahlásit spamnahlásit spam 4 / 4 odpovědětodpovědět

Hodnotu pointru pak získáme VarPtr(objekt).ToInt32() a předáváme ByVal.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

To by se mělo dát mezi Snippety,

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Citace, Autor: Ondřej Linhart, http://www.vbnet.cz/forum-tema--4612-n_2...:

VarPtr je ve VB6 nedokumentovaná funkce, která slouží k získání adresy proměnné. Nic takového ve VB.NET není a ani být nemůže, protože je to managed kód a položky v paměti se podle potřeby dynamicky přesouvají z místa na místo. Možná by to nějak šlo pomocí Windows API ale bylo by to extrémě složité.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Takže to je blbost?

nahlásit spamnahlásit spam -3 / 3 odpovědětodpovědět

Baví vás si psát sám se sebou?!:-)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Chcete vyvolat FLAME.

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Děkuji za smazání. Nevím kterému Tomášovi, tak oběma. Pokud by to bylo možné smažte i toto vlákno. Nemusím snad proto dělat takvé ciráty jako v předchozím.

Ban klidně ponechte a můžete smaza všechny mé příspěvky.

Předem děkuji za ochotu.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Páni Tomášové, budu muset postupovat stejně jako v předchozím případě, nebo toto vlákno také smažete?

Poté již opravdu nebudu přispívat na vaše diskuse. Ale dohoda zní, nutnost smazat všechny kódy, které jsem zde napsal. Jinak mne donutíte vás přesvědčit jinými prostředky.

Sami asi víte kolik možností máte mne blokovat a kolik mám já to obejít. Nabýzím smír. (Ikdyž chápu, že cena nemusí být provás přijatelná. Prosím reagute do 48 hodin, jinak budu uvažovat, že na dohodu nepřistupujete.)

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Tohle si může dovolit jen naprostý,s prominutím,idiot!Jste na veřejném webu,který je otevřen všem,tak nevyhrožujte..buďto dodržujte pravidla,přispívejte a čerpejte informace anebo sem nechoďte a "pruďte" si jinde.A mimochodem,Vaše kódy jsou stejně nepoužitelné,takže nikdo o nic zajímavého nepřijde.

nahlásit spamnahlásit spam 2 / 2 odpovědětodpovědět

To neni výhrůžka, jen nabýtka. A musí být takto položena neboť pravidla jsou tak dána. Způsob přístupu administrátorů jasně určuje i přístup můj. Já se snažím nejprve v klidu. A pak postupuji dále. Pokud je někdo ochoten se dohodnout dohodne se, pokud ochota není je třeba ho motivovat. Vpodstatě doufám, že administátoři budou mít váš přístup. Ale záleží jen na nich.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Myslím,že použitá gramatika vypovídá o člověku dost :-)

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback