Anketa ohledně použitého software   připomínka

Offtopic

Docela by mě zajímalo, jaké je využití souborových manažerů ve vývojářské komunitě. Navrhoval bych následující možnosti:

SpeedCommander

Altap Salamander

Total Commander

Jiný

Žádný (Průzkumník)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Osobně již mnoho let k maximální spokojenosti používám Altap Salamander (dříve Servant Salamander).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Používal jsem také, než jsem objevil SpeedCommander, který je nesrovnatelně lepší vzhledem a funkcemi. Navíc má 64bitovou verzi a verzi pro U3 flash disky.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

SpeedCommander? Neznám, ale určitě vyzkouším. Díky za tip.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

SpeedCommander vypadá dobře,jen škoda,že není free :-)

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Velmi dlouho používam Total Commander a stále mi plně vyhovuje.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Také používám už řadu let TC a jsem spokojen,ale proč nevyzkoušet něco nového - určitě vyzkouším SpeedCommander :-) díky za tip.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

U nás vo firme používame všetci TotalCommander až pekných pár rokov v podstate od doby Win3.1 ale vtedy sa ešte volal Windows Commander. Na to čo potrebujeme robiť nám plne postačuje. V tej dobe sme potrebovali nahradiť dosový NC ani si napamätám či mal legendárny NC aj nejakú Win verziu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Měl, jmenovalo se to Norton Commander for Windows a poslední verze byla 2.01. Dnes se umí všechny lepší souborové manažery (včetně SpeedCommanderu) přepnout do režimu starého Norton Commandera (vzhledově).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback