Dynamicky vygenerovaná stránka s daty z db   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím,

potřeboval bych radu jak dynamicky vygenerovat stránku s daty z db?

Jde o upomínky: z db se bere jméno, kontaktní informace a tak podobně - vygenerovaná stránka je jen jednoduché html určené k tisku.

Našel jsem návod pomocí javascriptu ale jak do toho narvat ty data z db? Nešlo by to bez js úplně (aspoň bez toho co bych musel napsat já,jak to udělá asp je mi jedno)

Děkuji za nápady

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jelikož předpokládám že jako databázi využíváte MS SQL Server tak nejjednodušší bude využít nějakou již hotovou komponentu z Toolboxu ASP.NET (FormView, ListView, Repeater) kterému jen jednoduše předáte vyselektovaná data z SQL serveru a on je zobrazí podle toho, jak si je v šabloně naformátujete. Pokud nemáte vůbec žádná zkušenosti s ASP.NET podívejte se na některý ze seriálů na tomto webu (Články -> ASP.NET) a tam určitě najdete jak dosáhnout Vámi požadovaného výsledku.

PS: V nejjednodušším případě se to celé naklikat a průvodci Vás prvedou celým postupem. Je to docela intuitivní a jednoduché.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Možná jsem to nepopsal nejlíp ale uplně jste mě nepochopil. Potřebuji zobrazit data, které už mám v textové formě. Poslední nápad, který mám je přes parametry a zapsat do labelu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback