Problém po migraci - Altairis Web providers   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím,

mám problém s několika drobnými aplikacemi. Zmigroval jsem je z MSSQL 2005 na MSSQL 2008 R2, a z IIS6 na ISS7. aplikace jsou napsané v ASP.NET 2.0 a na starém sestavě byli funkční. CStringy sem opravil. Ve visual studiu všechno běží (na nové DB ). Nastavení jsem kontroloval v Asp.Net Configuratiom a zdá se být stejné a pořádku. Ale když se chci přihlásit do aplikace na web serveru tak se sice přihlásím, ale zůstanu na přihlašovací stránce. V hlaviččce vidím přihlášeného uživatele a možnost kliknout na odhlásit.

Netušíte někdo kde je chyba?

Děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

http://vbnet.cz/blog-clanek--317-iis_a_n...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravím, se obávám že to v tomto nebude... nastavil jsem a žádná změna

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

web.config a machine.config na daném serveru zůstal beze změny,zkontroloval jste si to? Pokud je i toho v pořádku,tak bych asi přikročil k debugu a pokusil se zjistit kde dojde k chybě/problému.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

ve web.config jsem opravil connection stringy, machine.config nepoužívám (aspoň ne vědomě)

Nový stroj je čistá instalace kam sem přešoupl DB.

Chyba se podobá výše zmíněnému zápisku. Pojmenoval jsem si formy a nic.

Když aplikaci otevřu v VS2008 tak se taky spustí a vše běží jak má...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Problém možná vyřešen: přidal jsem pravidla povolit pro Všechny uživatele a pro Všechny anonymní uživatele (sekce autorizační pravidla technologie .NET) a aplikace běží jak brus. Doufám že to někomu pomůže a já že sem si neudělal dirky do systému.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback