Limited access   otázka

Offtopic

Zdravím. Mám notebook s Windows 7 a nedávno jsem si pořídil router. Router mám k PC připojený kabelem, a k notebooku přez WiFi. Když se obvšem připojím k internetu na notebooku, tak se mi v dolní liště na ikonce Internet Access ukáze vykřičník, a u názvu svého routeru mám napsáno Limited access. Musím se od routeru odpojit a znovu připojit. Poté to zase chvíli jede. Nevíte někdo prosím co s tím? Díky

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Začněte kontrolou nastavení routeru. Měl by mít pro nastavování webové rozhraní.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kontrola proběhla... Ale jaké nastavení, mám hledat?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkontrolovat všechno nastavení co tam je a hlavně to co se týká šifrování bezdrátové komunikace. S tím jsou vždy problémy, ne všechny USB síťové adaptéry totiž podporují obvyklé šifrovací standardy, zkuste nastavit ten nejméně bezpečný a pokračujte postupně k tomu nejbezpečnějšímu.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Vyzkouším, díky :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback