spuštění programu s Windows Media Player   otázka

VB.NET, Komponenty

Zdravím všechny, mam hotový program ve kterém jsem použil Windows Media Player (axWindowsMediaPlayer). Problém je že na některých PC program funguje, ale najdou se i PC kde nejde program spustit ! Všechny PC mají Windows XP Pro a veškeré aktualizace včetně NET.Frameworků a stejné verze Media Playeru. Nenapadne někoho kde by mohl být problém?

Díky

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

včera jsem se do problému ještě jednou zavrtal a zjistil, že problém není v media playeru. Omlouvám se za můj hloupý dotaz, a pokud admin chce, může můj dotaz smazat.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Pokud nepoužíváte přímo celý Mediaplayer a máte jen nareferované některé jeho knihovny, zkopírujte je přímo k vašemu EXE souboru a bude vše bez problémů.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

chci říct, že pokud si donesete knihovny zároveň s EXE souborem, tak to na všech počítačích bude fungovat stejně ( teda pokud tam bude příslušná verze frameworku ).

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Příště ušetřete toto fórum podobných nesmyslů. To co tvrdíte je samozřejmě čirá pitomost.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

ve VB.6 jsem si vždycky knihovny nosil s programem.

Možná ale máte pravdu. Zajímalo by mě když někde nebude ve Windows nainstalovaný MediaPlayer, tak jak bez něho spustí zvuk ?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Také existuje volba - DirectX.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback