Menu v master page   otázka

ASP.NET WebForms

Zdravím,

chtěl bych zeptat jakým stylem se dělá to, když mám několik stránek a ve všech používám master page a chci i do té master page dát menu (klasické html odkazy s css) a potřebuji aby každá stránka měla css class jiné (aby aktivní zobrazená stránka měla jiný styl než zbývající).

Díky za odpovědi

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Standardně se dává menu jenom do MasterPage pokud je využívána.Nastavení jiného stylu pro aktivní stránku(odkaz) je čistě věc CSS.To nemá s ASP.net nic společného... bez znalosti CSS,HTML nemá cenu s ASP.net ani začínat.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Vůbec jste mě nepochopil. Samozřejmě že masterpage využívám. Mě jde o to, že když celé menu mám v masterpage a využívám ho pod více stránkama, aby každé tlačítko pod menu mělo nastavený jiný styl ale nevím jakým stylem se to dělá. Prostě mu chci nějak programově nastavit jinou třídu css, jak se to dělá vím, ale celkově nevím jakým způsobem.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Na štýlovanie sa používajú témy.Potom už (myslím) môžete v content page zmeniť tému a automaticky sa zmenia aj použité .css súbory.

O témach píše p. Herceg v tomto článku približne od polovice:

http://vbnet.cz/clanek--105-zaciname_s_a...

Zvyšok Vám nájde Google, alebo preskúmajte použité objekty v Object Browseri.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback