Opakování informací na více stránkách   otázka

ASP.NET WebForms, HTTP/HTML, Grafika, .NET

Potřeboval bych trošku nakopnout s jedním problémem. Začínám s ASP.NET a pmé dosavadní zkušenosti s programováním Win aplikací mi nejsou momentálně nic platné. Mám stránky na kterých se zobrazují určitá data v tabulce. Zobrazení těchto dat je možné několika způsoby a pro každý mám jinou stránku. Na každé z těchto stránek ovšem potřebuji pod tabulku umístit souhrné informace (tabulka o 2 sl. a 5 řádcích). Připadá mi hloupé do každé stránky kopírovat jak kód tak vizuální podobu. Např. masterpage pro mě asi není to pravé, protože potřenuji záhlaví shodné i pro další stránky než výše zmíněné. Mohl by mě někdo nasměrovat na nějaké elegantní řešení?

Štěpán Dobiáš

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak si danou tabulku udělejte jako vlastní komponentu,kterou jen následně rozmístíte do stránek do kterých bude třeba.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

To mě sice napadlo, ale nevím si rady s vizuální podobou, příklady na komponenty jsem našel spíše na rozšíření funkčnosti (kódu) než vizuální podobu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vizuální podobu nastavíte posléze pomocí CSS,stejně jako teď u dané tabulky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback