Nechtějí se aktualizovat položky v listBoxu   otázka

ASP.NET WebForms

Dokázal by mi někdo poradit s násleujícím problémem? Mám ve VB.NET stránku v níž mám listBoxy které při load stránky plním daty z DB. Stránka je jakýsi formulář, po odeslání formuláře, plním listBoxy jinými daty a mám to ověžené že jinými, zkiusím si je vypisovat, ale při zobrazení stránky obsahuji listBoxy stará data. Nevím co s tím : (

Zkoušel jsem zakazovat cache ale nepomohlo. Mazat před novým naplněním listBoxu všechny item ale nepomáhá. Zkoušel jsem jako jednu položku listBoxu vložit čas a drží se tam pořád ten původní. Nechápu proč když po odeslání formuláře se stránka tvoří jakoby znova a listBoxy plním jinými daty.

Už nevím co s tím : (

Děkuji za rady

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Chce se to trochu naučit základy ASP.net...kontrolujete při loadu stránky(kde ListBoxy plníte) jestli šlo o postback či ne?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nekontroluji protože to u těch listBoxů nepotřebuji. Mám u listBoxu nastavené AutoPostBack = True. Takže v hlavičce tabulky vybere v listBoxu filtr a odešle se formulář. Zvolený parametr z listBoxu ovlivní pouze výstup SQL který pak plní listBox. SQL vyhazuje správný výstup a plní nově listBox ale ukazují se mi tam pořád stará data.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

pomohlo mi listBox.EnableViewState = False

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Nekontroluji protože to u těch listBoxů nepotřebuji. Mám u listBoxu nastavené AutoPostBack = True. Takže v hlavičce tabulky vybere v listBoxu filtr a odešle se formulář. Zvolený parametr z listBoxu ovlivní pouze výstup SQL který pak plní listBox. SQL vyhazuje správný výstup a plní nově listBox ale ukazují se mi tam pořád stará data.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nekontroluji protože to u těch listBoxů nepotřebuji. Mám u listBoxu nastavené AutoPostBack = True. Takže v hlavičce tabulky vybere v listBoxu filtr a odešle se formulář. Zvolený parametr z listBoxu ovlivní pouze výstup SQL který pak plní listBox. SQL vyhazuje správný výstup a plní nově listBox ale ukazují se mi tam pořád stará data.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nekontroluji protože to u těch listBoxů nepotřebuji. Mám u listBoxu nastavené AutoPostBack = True. Takže v hlavičce tabulky vybere v listBoxu filtr a odešle se formulář. Zvolený parametr z listBoxu ovlivní pouze výstup SQL který pak plní listBox. SQL vyhazuje správný výstup a plní nově listBox ale ukazují se mi tam pořád stará data.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vypněte si na ovl.prvku ViewState

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

díky )

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback