Spojení dokumentů do PDF   otázka

VB.NET, I/O operace

Zdravím, řeším problém a nevím kde začít.

Sestavuji aplikaci, jejíž částí bude spojení vícero různých dokumentů do jednoho pdf. Nevím jak postupovat, zda nejdříve vše převést na pdf a pak splitnou v jedno či rovnou.

Jedná se o to, že výsledné pdf vby mělo obsahovat tiffy,pdf,txt ale i zvukovou stopu v nějaké binární podobě (adresát si pak toto pdf rozdělí)

Neřešil jste někdy někdo podobný problém? Nevíte co použít za knihovny nejlépe? Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Kdo vymyslel tak neuvěřitelně debilní nápad se slučováním multimediálních souborů do PDF a následným rozdělováním? To jde proti veškerému zdravému rozumu a navíc PDF neslouží jako kontejner pro soubory. Vím, že zákazník si občas vymýšlí přímo nukleární hovadiny, ale právě proto je mu potřeba vysvětlit, že tak to prostě nejde a navrhnout optimální řešení.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Resp. takhle multimediální soubor už je taková nadstavba to že si jej bude vytahávat z nějakého kódu jsem předpokládal jelikož asi žádná možnost přehrání z pdf není. Primárně mi jde o to spojování txt,pdf,tiff

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Proč je to vůbec potřeba takhle debilně spojovat do PDF a nenechat to jako samostatné soubory, případně zabalit do archivu?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jelikož výsledné pdf bude součást jendoho xml. To xml může obsahovat právě jednu přílohu a tou je pdf. Od těhc multimeidálních souborů patrně upustím a budu trvat na tom, že to nezle, ovšem´nějaký postup co nejjednoduší pro převod txt či tiffu na pdf neznáte? snažím se použít knihovnu mjwPDF ale výsledné pdf je vždy poškozené.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vybodněte se už na to PDF a použijte normální ZIP archiv. Beztak jsou všechny nekomerční komponenty pro vytváření PDF nepoužitelné.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Ovšem já mám adobe acrobat 8 profesional. Jen nemůžu přijít na správné využití jejich api pro nejlépe VBA kód. Mohu použít opravdu pouze PDF (z důvodu, že xml, ke kterému přikládám tuto přílohu je omezeno pouze na pdf a pouze na jedno)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zkuste se podívat na PDF creator. Bývalo to zdarma a docela použitelné (v kódů přes com rozhraní nastavíte potřebné parametry a pak to normálně vytisknete do souboru).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Déky, creator je také nainstalovaný na pracovištích kde se bude apliakce pouštět, nemáte nějaké zdrojové informace jak co do ´kodu přidat? Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bohužel nemám, disk na kterém jsem měl tyto zdrojové kódy odešel do křemíkového nebe.

Ale je to poměrně dost intuitivní a na oficiálních stránkách je ke stažení dokumentace. Jediné co si pamatuju je to, že když změníte jakoukoli property, tak musíte volat save (nebo nějakou podobnou metodu). To v dokumentaci nebylo a já se nad tím dost navztekal.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevím jak u jiných verzí PDF Creatoru, ale verze 1.1.0 obsahuje ve složce PDFCreator\COM , ukázkové projekty jak použít COM rozhraní PDFCreatoru v různých programovacích jazycích.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jenže tam je to co již mám. Nemůžu se dostat k tomu, abych přidal několik pdf, použil funkci combine a automaticky uložil výsledné pdf do složky. kdykoli použiji funkci printfile a následné zastavím printer a přidám další aždo do funkce combineall() nestane se nic.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback