Visual Basic - Obsah okna   otázka

VB.NET, WinForms

Ahoj

Mám program který obsahuje "MenuStrip" a v něm jsou tlačítka u kterých bych potřeboval,když na nějaké kliknu tak se ukáže obsah... jiný obsah.

Jenomže potřebuju poradit jak na to. Protože se mi nechce strkat 50 tlačítek a dalších prvků do jednoho programu a měnit tam jen Viditelnost. Není na to nějaký způsob? Mě napadlo třeba vytvořit dvě či více oken,do nich dát obsah který potřebuju. Pak jakoby kliknout v Menu na nějaký z těch tlačítek a aby se zobrazil obsah z těch jiných oken.

Jednou mi tady někdo radil příkaz kterým se zobrazilo to druhé okno (form2) v tom prvním okně (form1)

Ale to mi vzhledově nevyhovuje.

Bylo by tu nějaké řešení?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Vypadá to, že celý koncept uživatelského rozhraní máte naprosto špatně a nepoužitelně. Obecně by v hlavním okně měly být pouze hlavní ovládací a zobrazovací prvky a detaily by se měly zobrazovat ve vlastních oknech.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Nevím co přesně potřebujete, ale možná by pro vás mohl být použitelný tabcontrol

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback