executable path   otázka

Offtopic

Dobrý den,

poradil by mi prosím někdo, co si mám představit pod pojmem "executable path"? Snažím se něco "nainstalovat" na win XP, ale místo klasické instalace mám vložit soubor do executable path, a evidentně žádná z těch, které bych čekal, to není.

Díky

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

ExecutablePath je kompletní absolutní cesta ke spustitelnému souboru aplikace (tedy *.exe). Víc Vám povědět neumím, protože si nedovedu představit, co by to bylo za instalátor, který by nedokázal zjistit vlastní cestu ExecutablePath. Jste si jistý, že jste správně porozuměl tomu, co se po Vás chce? Mohl byste prosím přepsat hlášku, která se Vám při instalaci objevuje?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jedná se pravděpodobně o velice debilně udělaný "instalátor" patche pro cosi (hra?), který si neumí zjistit cestu k nainstalované aplikaci (jejímu spustitelnému souboru, který má být patchován). Párkrát jsem už na podobnou věc narazil.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Vidíte, to mne vůbec nenapadlo. Pravděpodobně to tak bude.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback