Nefungující javascript   otázka

ASP.NET WebForms

Dobrý den,

prosím o radu s nefungujícím javascriptem. Zkoušel jsem googlit, ale nic moc jsem nenašel. Mám 2 javascriptové funkce na zmenšení a zvětšení obrázku (po najetí myší se obrázek zvětší, po odjetí se změnší na původní velikost).

Ve stránce mám komponenty asp:Image na které chci danou funkci aplikovat.

Do masterpage mám vložený odkaz na soubor s javascriptem:

<script type="text/javascript" src="Scripts/Animace.js"></script>

V codebehind mám přiřazeny obslužné procedury eventům v události Masterpage: Page_Load:

        btnEmail.Attributes.Add("onmouseover", "zoomIN(this)")
        btnEmail.Attributes.Add("onMouseOut", "zoomOUT(this)")

Při testování na localu všechno funguje jak má. Po nahrání na server se však nic neděje (nedojde ke změně velikosti, nevyskočí chyba že volaná javascriptová funkce neexistuje, prostě nic)...

Děkuji za jakoukoli radu

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Zdravim

Zkuste zmenit adresar "Scripts" ve kterem mate javascripty na cokoliv jineho napr. "JS".

snad Vam to pomuze

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak bohužel to nepomohlo, chová se to pořád stejně.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Jakmile spustíte stránku ze serveru,tak se podívejte do zdroj.kodu HTML,jestli tam ta JS fce vůbec je přiřazena a nalinkována.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Eventy jsou správně na jednotlivých prvcích nastaveny a odkaz na soubor se scripty je správný.

Nechápu...

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak vše zpět, omlouvám se. Na localu i na hostingu se to chová stejně, ale javascripty jdou jen na IE, nikolik na Firefoxu.

Toto nedorozumění bylo způsobeno tím, že Visual Studio má jako defaultní prohlížeč na ladění nastaven IE a na web chodím tak nějak se zvyku přes FF.

Teď jen přimět spolupracovat Firefox a bude to ok.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Takže nakonec byl problém v tom, že Firefox nepodporuje metodu pixelWidth a pixelHeight.

Takže místo:

img.style.pixelHeight 

jsem použil

img.style.height 

a už to je ok

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback