Probém při registraci VS   zodpovězená otázka

Visual Studio

Zdravím,

nedávno jsem přeinstalovával Visual Studio (nejen) a dnes na mě vybafl dialog, že bych měl produkt registrovat. Už jsem si staré Studio registroval, takže mi ani nepřišlo na mysl, že by se mohly vyskytnout potíže, ale jak to už bývá, osud to chtěl jinak.

Otevřel jsem stránky Microsoft a chtěl se lognout do Live, ale po přihlášení se mi zobrazila pouze prázdná stránka. Je mi upřímně jedno, jestli má MS chybu na webu, ale já kvůli tomu teď nemůžu používat VS a reinstal mě tedy opravdu neláká. Stačilo to jednou.

Pokud Vás cokoliv napadá tak se prosím ozvěte, děkuji

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Měl jsem podobný problém (stránka se zobrazila,ale registrační kod jaksi ne).Vše vyřešil aš restart prohlížeče.Není to sice rada jak na to ale nezbude nejspíš nežli doufat že to naskočí.Umne to pomohlo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

U Express verze to po mě chtělo taky znovu registraci, ale vše proběhlo bez problému. Zkuste to znovu dnes. Možná dočasný výpadek. A napište jak to dopadlo.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Bohužel, chyba je pořád ta samá. Založil jsem si Live ID a doufal, že to pomůže, absolboval jsem registrační cyklus, ale po přihlášení opět bílá stránka. I zdrojový kód je čistý.

Bohužel musím tedy přeinstalovat VS.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Pokud Vás zajímá, jak to vše dopadlo, tak dnes jsem si stáhl nové VS, to se kompletně vzhledově přizpůsobilo podle toho starého a také zůstali zachovány projekty.

Ihned po stažení jsem klikl na registraci produktu, ale po zadání hesla k mailu se již zobrazila relevantní stránka a já jsem registraci dokončil :-).

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback