Notebook HW problém   otázka

Offtopic, Hardware

Dobrý den,

mám notebook HP dv6700. Nyní se zničehonic objevil problém. Notebook úplně zamrzne např. při spuštění prohlížeče a podobně. Při zavádení systému občas nastartuje. Dostt často zase při zaveden ovladačů zčerná obrazovka. Windows jsem přeinstaloval, bezproblému fungují. Ovladače od výrobce mi nejde nainstalovat, prý mám nekompatabilní HW, když jsem stáhl od NVIDIA příslušné drivery. Notebook bežel do půlky startu....pak zase sčernal display a nešlo nic dělat. Nevíte někdo co to může být ?(Já osobně myslím, že grafická karta). Jsou nějaké utilitky na protestován hardwaru ?(memtest a hddtest jsem provedl vse ok). Pokud by to byla graf. karta, co by jste mi doporučily. četl jsem,že lze udělat reflow čipu. Jinak mám tedy 3GB ram, integrovaná NVIDIA 8400M GS, hdd 500GB, Intel core 2 duo. Za jakoukoliv pomoc,budu vďečen. Děkuji.

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback