Konvert VB6 do VB10   otázka

VB.NET, Offtopic, VB6/VBA

Prosím mohol by mi niekto šikovný a dobrý prekonvertovať tento projekt do VB10?

http://www.moty22.co.uk/ser_thermo.php

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

A jakou si tak představujete cenu?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Tak navrhni

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Laskavě mi netykejte. Kdybych se do toho skutečně pustil, vaše kapesné by na to rozhodně nestačilo.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Pane neviem prečo sa tu vobec ohlasujete na taketo niečo, ked ste taký fachman za velke peniaze.Myslím, že toto je pod vašu uroven.

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

Protože si zřejmě myslíte, že vám to někdo udělá za 100 Kč nebo dokonce zadarmo. Na to rovnou zapomeńte. Cena za hodinu práce v tomto oboru se běžně pohybuje kolem 500 Kč. Dále mi není jasné, proč to vůbec chcete převádět.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Myslím,že isto by sa našiel taký človek, ktorý si tu nerobí kšeft, ale to robí ako svojho koníčka. Ja som nehovoril zdarma, ale ak by som mal platiť 500Kč na hodinu, tak tu nepíšem na vaše forum a zajdem si do nejakej firmy u nás.Tak vám pekne ďakujem a nech sa vám vo vašom podnikaní na fóre darí!!!

Končím debatu.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Fóra sú mimochodom na to, aby ste sa spýtali na konkrétny problém, resp. poradiť vhodný postup. Takže by som Vám doporučil skúsiť to spraviť sám, a ak budete mať problém s niečím konkrétnym, potom sa znovu ozvite v novom vlákne, a možno Vám niekto poradí, ako na to. Potom skúsite pokračovať v prevádzaní kódu, a ak sa Vám nebude dariť pochopiť to, aj napriek snahe iných, môže to znamenať, že jednoducho nemáte dostatočné znalosti na danú úlohu. V tom prípade by som skúsil niečo jednoduchšie, a taktiež je otázne, či je nutné daný program prevádzať do iného jazyka.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback