Web hostring pro statický web   otázka

Offtopic

Dobrý den,

hledám nějaký hosting pro statické webové stránky. Prostor stačí pár MB. Poradíte mi prosím?

nahlásit spamnahlásit spam -1 / 1 odpovědětodpovědět

Zadarmo nebo placený, jen statické je podmínka (tedy vám vadí třeba skriptování na serveru - jestli ano, proč?)? Neumíte vyhledávat? Poskytovatelů hostingu je mnoho.

nahlásit spamnahlásit spam -2 / 2 odpovědětodpovědět

1) placený

2) ano statické (jak název příspěvku naznačuje) - proč? Protože chci hosting pouze na html soubory (proto označení statické že), a nehodlám tedy platit za něco, co nevyužiji, takže ano vadí mi skriptování na serveru.

3) Vyhledávat umím, šlo mi spíše o názory,

4) Ano mnoho, proto se ptám na tyto názory

Děkuji za odpověď, moc mi pomohla :-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Neptal jste se na názory, žádal jste o radu, ale neposkytl jste potřebné informace a to ani v upřesnění. Váš požadavek je atypický v tom, že pokud chce někdo za hosting platit, pak má požadavky opačné: služeb co nejvíce. Ve vaší informaci chybí to, co připomíná další diskutér, tj. zda chcete (máte) vlastní doménu.

Ať tak nebo jinak, poradit lze: hledejte! Na to, co chcete, bych šel přímo: hledal bych hosting zdarma a pokud máte (chcete) vlastní doménu, pak bych hledal hosting nejlevnější až s cenou, kterou chcete platit. To, zda poskytuje i něco z toho, co nepotřebujete, pak není podstatné.

"Děkuji za odpověď, moc mi pomohla :-) " - to je myšleno vážně nebo ironicky? Pokud ironicky, pak jste si odpověď nezasloužil a to ani tu, podle vašeho soudu, špatnou.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Keď Vám fakt stačí pár MB a len statické prvky, prečo nepoužijete free webhosting? Tých je dosť, a len statické prvky na webhostingu pre PHP/ASP/ASP.NET/... nebudú mať problém(horšie by to bolo opačne). A keď už je ten webhosting raz neplatený, nebudete platiť za nič, čo nevyužijete :-) .

Ja napríklad som dal svoje stránky na aspone.cz, zatiaľ jediný problém bol v tom, že som nevedel rozchodiť ASP.NET 4.

Alebo potrebujete mať web na vlastnej doméne 2. rádu(nie 3.) ?

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback