VB Framework 4 a DirectX9   otázka

VB.NET, DirectX

Zdravím,

Když se snažím compilovat aplikaci, která využívá DirectX, zahlásí mi tuto chybu -

[CODE]Mixed mode assembly is built against version 'v1.1.4322' of the runtime and cannot be loaded in the 4.0 runtime without additional configuration information.[/CODE]

Dle googlu a podbných topiků bych měl zapsat do configu aplikace useLegacyV2RuntimeActivationPolicy na hodnotu true (viz. třeba http://stackoverflow.com/questions/17511... )

Avšak nevím, kde vůbec mám tento soubor hledat (VB 2010) a jestli to opravdu pomůže a nebudu muset pro to udělat i něco jiného než jen přepsání nějakého configu. Díky moc za odpovědi!

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Při založení projektu se mi vytvořil automaticky app.config.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Při založení projektu se mi vytvořil automaticky app.config.

Musíte zapnout v solution exploreru Show all Files, a pak je videt.

useLegacyV2RuntimeActivationPolicy funguje - Knihovna NET Framework 2 napojená do projektu NET Framework 4. Takhle to používám. Ale jestli to bude fungovat 1.1 vs 4 to nevím.

Jediná rada - vyzkoušet.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback