Visual Studio SP1 - instalace nejde   otázka

Offtopic

Ahoj.

Instaloval jsem si Visual Studio 10, ještě bez SP1.

Potom jsem si stáhl (z Microsoft Downloads Centrum či jak se to jmenuje ;-) ) ISO té SP1 aktualizace. Vždycky mi to ale vyhodí chybějící SilverLight 4 SDK a Visual C++ instalaci.MSI (F:\Silverlight4\1033\silverlight_sdk.msi) repair operation failed. MSI (F:\vcruntime\Vc_runtime_x86.msi) repair operation failed. MSI (F:\vcruntime\Vc_runtime_x64.msi) repair operation failed. Nevíte někdo co s tím?

PS: Kdyby to byla špatná kategorie tak to prosím přesuňte, nějak mě nenapadlo kam jinam to dát ;-)

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět

Nevim, jestli to je zrovna reseni tohohle problemu, ale SP 1 pro Visual Studio se instaluje automaticky pres Windows Update, stahoval se mi pres to nekolikrat a bez problemu. Takze jestli je moznost to zapnout (legalni OS), alespon bych to zkusil.

nahlásit spamnahlásit spam 1 / 1 odpovědětodpovědět

Jop, opravdu mi Windows Update tu aktualizaci natahuje ;) A doufám že se tentokrát podaří nainstalovat. Zatím díkes.

nahlásit spamnahlásit spam 0 odpovědětodpovědět
                       
Nadpis:
Antispam: Komu se občas házejí perly?
Příspěvek bude publikován pod identitou   anonym.
  • Administrátoři si vyhrazují právo komentáře upravovat či mazat bez udání důvodu.
    Mazány budou zejména komentáře obsahující vulgarity nebo porušující pravidla publikování.
  • Pokud nejste zaregistrováni, Vaše IP adresa bude zveřejněna. Pokud s tímto nesouhlasíte, příspěvek neodesílejte.

přihlásit pomocí externího účtu

přihlásit pomocí jména a hesla

Uživatel:
Heslo:

zapomenuté heslo

 

založit nový uživatelský účet

zaregistrujte se

 
zavřít

Nahlásit spam

Opravdu chcete tento příspěvek nahlásit pro porušování pravidel fóra?

Nahlásit Zrušit

Chyba

zavřít

feedback